Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Songe d'un Bois d'Ete Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Mam: 11 Miałem: 7 Chcę: 17 Ukochany zapach: 1

agarowy
dymny
Songe d'un Bois d'Ete Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Songe d'un Bois d'Ete Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Songe d'un Bois d'Ete Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Songe d'un Bois d'Ete marki Guerlain to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Songe d'un Bois d'Ete został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, paczula, cedr, szafran, kardamon, mirra, agar (oud) i liść laurowy.

Jaśmin Paczula Cedr Szafran Kardamon Mirra Agar (oud) Liść laurowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Songe d'un Bois d'Ete by Guerlain.

Faqat Lil Rijal

Songe d'un Bois d'Ete Recenzje Perfum

Songe d'un Bois d'Ete by Guerlain 4.00 out of 5 based on 27 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Songe d'un Bois d'Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Songe d'un Bois d'Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Songe d'un Bois d'Ete marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Songe d'un Bois d'Ete marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Gucci Gucci pour Homme Serge Lutens Ambre Sultan Montale Black Aoud Comme des Garcons Black Mona di Orio Vanille Lubin Idole Eau de Parfum Piotr Czarnecki Sensei Rouge Bunny Rouge Embers Profumum Roma Acqua di Sale Serge Lutens L'Eau Froide Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Guerlain Encens Mythique D'Orient Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Parfum d`Empire Wazamba Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais 2 2 Byredo Pulp Lubin Idole Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon