Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Songe d'un Bois d'Ete Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Mam: 11 Miałem: 8 Chcę: 17 Ukochany zapach: 1

agarowy
dymny
Songe d'un Bois d'Ete Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Songe d'un Bois d'Ete Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Songe d'un Bois d'Ete Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Songe d'un Bois d'Ete marki Guerlain to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Songe d'un Bois d'Ete został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, paczula, cedr, szafran, kardamon, mirra, agar (oud) i liść laurowy.

Jaśmin Paczula Cedr Szafran Kardamon Mirra Agar (oud) Liść laurowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Songe d'un Bois d'Ete by Guerlain.

Oud Wood

Songe d'un Bois d'Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Songe d'un Bois d'Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Songe d'un Bois d'Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Songe d'un Bois d'Ete marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Songe d'un Bois d'Ete marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Mona di Orio Vanille Gucci Gucci pour Homme Lubin Idole Eau de Parfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Piotr Czarnecki Sensei Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Serge Lutens Ambre Sultan Comme des Garcons Black Michal Szulc Sale Perfume 01 Parfum d`Empire Wazamba Rouge Bunny Rouge Embers Guerlain Encens Mythique D'Orient Hermes Hermessence Ambre Narguile Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Montale Black Aoud  Tom Ford Sahara Noir Profumum Roma Acqua di Sale Serge Lutens L'Eau Froide