Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Shiny Cherry Blossom Guerlain dla kobiet

Shiny Cherry Blossom Guerlain dla kobiet

Shiny Cherry Blossom Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Shiny Cherry Blossom marki Guerlain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Shiny Cherry Blossom został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, kwiat wiśni, zielona herbata, cytryna i bergamotka.

Piżmo Kwiat wiśni Zielona herbata Cytryna Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shiny Cherry Blossom by Guerlain.

Shiny Cherry Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shiny Cherry Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shiny Cherry Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shiny Cherry Blossom marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shiny Cherry Blossom marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Shiny Creation Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Bogner Bogner Woman No.1 Summer Edition Otto Kern Signature Women S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Floris Madonna of the Almonds Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge Roberto Capucci Nuance Escada Taj Sunset Strange Invisible Perfumes Tropical Vial