Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shalimar Souffle de Parfum Guerlain dla kobiet

Shalimar Souffle de Parfum Guerlain dla kobiet

Shalimar Souffle de Parfum Guerlain dla kobiet Zdjęcia Shalimar Souffle de Parfum Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Shalimar Souffle de Parfum marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Shalimar Souffle de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i mandarynka; nutami serca są jaśmin wielkolistny i kwiat pomarańczy; nutami bazy są białe piżmo, indyjska wanilia i tahitiańska wanilia.

Bergamotka Cytryna Mandarynka

Jaśmin wielkolistny Kwiat pomarańczy

Białe piżmo Indyjska wanilia Tahitiańska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalimar Souffle de Parfum by Guerlain.

Boucheron Eau Legere
Shalimar Souffle de Parfum
Obsession Night Woman
Eau de Shalimar

Shalimar Souffle de Parfum Recenzje Perfum

MarleenM
MarleenM

Dla wielbicielek klasycznego Shalimara - to nie jest shalimar, nie kupujcie w ciemno ;). Cytrusowo pudrowy letni przyjemniak i nie mogę mu odmówić uroku.

Jeśli NIENAWIDZISZ Shalimara, albo okrutnie na tobie śmierdzi, kupuj w ciemno. Zapach jest na tyle nijak i uniwersalny, że krzywdy raczej nie uczyni. Optymalny wybór dla fetyszystek/fetyszystów pięknej butelki.

Jak na świeżaka trwałość ok z projekcjà gorzej.

Anaita
Anaita

Powiem szczerze, że nigdy nie zorientowałabym się, że to klon Shalimara gdyby znalazła ten zapach w innej butelce. Przyjemny, świeży, bardzo delikatny ale orient? Raczej propozycja na lato nad morzem bo gdzieś w tle czuję nawet powiew lekkiej bryzy, ale z pewnością nie znad Pacyfiku:-)

Lizbet
Lizbet

Otwarcie cytrusowe, świeże, dające wrażenie powietrzności. Trwa jakieś 30 minut, potem pojawia się bardzo subtelny jaśmin na piżmie, w tle jeszcze delikatniejszy kwiat pomarańczy. Do tego delikatne wrażenie kremowości pochodzące od wanilii. Bardzo bliziuteńko trzymają się na skórze.

Bardzo przyjemne, lekkie, subtelne. Śliczna butelka. Fatalna trwałość.

W niczym, ale to w niczym nie przypominają Shalimara. Serio Guerlain? Po co denerwować fanów klasyka n-tym flankerem? Zgaduję, że wlanie tego płynu do kolejnej aqua allegorii, gdzie jest jego miejsce, nie sprzedałoby produktu?

Przy lepszej trwałości zapach wart byłby polecenia, ale dla mnie wielki minus za marketingowy cynizm.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shalimar Souffle de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shalimar Souffle de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalimar Souffle de Parfum marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalimar Souffle de Parfum marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Velvet Orchid Prada Infusion d'Iris Hermes Eau des Merveilles The Different Company Sublime Balkiss Agent Provocateur L'Agent Hermes Le Jardin de Monsieur Li Balenciaga Balenciaga L`Essence Narciso Rodriguez Narciso Versace Versense Torrente L`Or de Torrente Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Rose Oud Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Hermes Un Jardin En Mediterranee Nina Ricci Premier jour Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Estée Lauder Sensuous Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Eau de Toilette