Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shalimar Souffle de Parfum Guerlain dla kobiet

Shalimar Souffle de Parfum Guerlain dla kobiet

Shalimar Souffle de Parfum Guerlain dla kobiet Zdjęcia Shalimar Souffle de Parfum Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Shalimar Souffle de Parfum marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Shalimar Souffle de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i mandarynka; nutami serca są jaśmin wielkolistny i kwiat pomarańczy; nutami bazy są białe piżmo, indyjska wanilia i tahitiańska wanilia.

Bergamotka Cytryna Mandarynka

Jaśmin wielkolistny Kwiat pomarańczy

Białe piżmo Indyjska wanilia Tahitiańska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalimar Souffle de Parfum by Guerlain.

Eau de Shalimar
Shalimar Souffle de Parfum
Boucheron Eau Legere
Obsession Night Woman

Shalimar Souffle de Parfum Recenzje Perfum

kadanka
kadanka

Delikatny, subtelny ciepły, ale "świeżak" w niczym absolutnie nie przypominający Shalimara. Nie ten klimat. Raczej nie wart swojej ceny, chyba ze dla zamożnych kolekcjonerów butelek Shalimara;)

Sylwia74
Sylwia74

Piękny, delikatny i świeży zapach. W otwarciu mocno wyczuwalne cytrusy (mandarynka, cytryna i bergamotka). W tle majaczy jaśmin jednakże nie wpływa on znacząco na odbiór zapachu. Potem pojawia się delikatna, kremowa wanilia i miękkie białe piżmo. Souffle znacznie odbiega od całej rodziny zapachów Shalimar a z pierwowzorem to już na pewno nie ma nic wspólnego. Jest subtelny, delikatny, nie przytłacza swoją projekcją. Zapach bardzo bliskoskórny i skandalicznie nietrwały. Gdybym nie wiedziała to nie uwierzyłabym, że to Guerlain. Flakon piękny!!! Aż żal, że nie pojawi się w mojej kolekcji. Ale na tak mierną trwałość nie warto wydawać pieniędzy. Polecam natomiast każdej z Was, która nie jest w stanie udźwignąć klasycznego Shalimara ani żadnego z jego flankerów. Souffle to naprawdę piękny zapach!!!

MarleenM
MarleenM

Dla wielbicielek klasycznego Shalimara - to nie jest shalimar, nie kupujcie w ciemno ;). Cytrusowo pudrowy letni przyjemniak i nie mogę mu odmówić uroku.

Jeśli NIENAWIDZISZ Shalimara, albo okrutnie na tobie śmierdzi, kupuj w ciemno. Zapach jest na tyle nijak i uniwersalny, że krzywdy raczej nie uczyni. Optymalny wybór dla fetyszystek/fetyszystów pięknej butelki.

Jak na świeżaka trwałość ok z projekcjà gorzej.

Anaita
Anaita

Powiem szczerze, że nigdy nie zorientowałabym się, że to klon Shalimara gdyby znalazła ten zapach w innej butelce. Przyjemny, świeży, bardzo delikatny ale orient? Raczej propozycja na lato nad morzem bo gdzieś w tle czuję nawet powiew lekkiej bryzy, ale z pewnością nie znad Pacyfiku:-)

Lizbet
Lizbet

Otwarcie cytrusowe, świeże, dające wrażenie powietrzności. Trwa jakieś 30 minut, potem pojawia się bardzo subtelny jaśmin na piżmie, w tle jeszcze delikatniejszy kwiat pomarańczy. Do tego delikatne wrażenie kremowości pochodzące od wanilii. Bardzo bliziuteńko trzymają się na skórze.

Bardzo przyjemne, lekkie, subtelne. Śliczna butelka. Fatalna trwałość.

W niczym, ale to w niczym nie przypominają Shalimara. Serio Guerlain? Po co denerwować fanów klasyka n-tym flankerem? Zgaduję, że wlanie tego płynu do kolejnej aqua allegorii, gdzie jest jego miejsce, nie sprzedałoby produktu?

Przy lepszej trwałości zapach wart byłby polecenia, ale dla mnie wielki minus za marketingowy cynizm.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shalimar Souffle de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shalimar Souffle de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalimar Souffle de Parfum marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalimar Souffle de Parfum marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Velvet Orchid Hermes Eau des Merveilles Prada Infusion d'Iris The Different Company Sublime Balkiss Agent Provocateur L'Agent Yves Rocher Rose Oud Hermes Le Jardin de Monsieur Li Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Balenciaga Balenciaga L`Essence Narciso Rodriguez Narciso Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Torrente L`Or de Torrente Versace Versense Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Hermes Un Jardin En Mediterranee Nina Ricci Premier jour Estée Lauder Sensuous Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum