Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Shalimar Oiseau de Paradis Guerlain dla kobiet

Shalimar Oiseau de Paradis Guerlain dla kobiet

dymny
Shalimar Oiseau de Paradis Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Shalimar Oiseau de Paradis marki Guerlain to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Shalimar Oiseau de Paradis został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Guerlain. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka, cedr, bergamotka i cytryna; nutami serca są irys, paczula, jaśmin, wetyweria i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, opoponaks, piżmo, cywet, wanilia i kadzidło.

Cytrusy Mandarynka Cedr Bergamotka Cytryna

Irys Paczula Jaśmin Wetyweria Róża

Skóra Drzewo sandałowe Opoponaks Piżmo Cywet Wanilia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalimar Oiseau de Paradis by Guerlain.

Shalimar Oiseau de Paradis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalimar Oiseau de Paradis marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalimar Oiseau de Paradis marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Pure Jil Sander Sensations Ralph Lauren Ralph Hot Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Les Parfums de Rosine Rose Praline Demeter Fragrance Angel Food Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Christina Aguilera X Pose Desire Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Alfred Sung Joya Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo