Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shalimar Legere Guerlain dla kobiet

Shalimar Legere Guerlain dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 6

Shalimar Legere Guerlain dla kobiet Zdjęcia Shalimar Legere Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Shalimar Legere marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Shalimar Legere został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są pomarańcza, irys i jaśmin; nutami bazy są ambra i wanilia.

Bergamotka Cytryna

Pomarańcza Irys Jaśmin

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalimar Legere by Guerlain.

Shalimar Legere Recenzje Perfum

Shalimar Legere by Guerlain 3.29 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shalimar Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shalimar Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalimar Legere marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalimar Legere marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Guerlain Eau de Shalimar Prada L`Eau Ambree Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Prada Prada (Amber) Donna Karan DKNY Delicious Night Atelier Cologne Orange Sanguine Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense Guerlain La Petite Robe Noir Eau de Toilette Thierry Mugler Angel Eau Sucree 2015 Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Yves Rocher Rose Absolue Serge Lutens A La Nuit Chloe Love Eau Intense Chanel Chanel N°5 Serge Lutens Ambre Sultan Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Viktor&Rolf Flowerbomb Chanel Chance Eau Fraiche