Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shalimar Fourreau du Soir Guerlain dla kobiet

Shalimar Fourreau du Soir Guerlain dla kobiet

Shalimar Fourreau du Soir Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Shalimar Fourreau du Soir marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Shalimar Fourreau du Soir został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są irys, opoponaks, kadzidło, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Jaśmin Róża

Irys Opoponaks Kadzidło Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalimar Fourreau du Soir by Guerlain.

Shalimar Fourreau du Soir Recenzje Perfum

Caligo
Caligo

To nie recenzja (przepraszam), tylko prośba do osób, które zapach poznały o weryfikację poniższego.
Na F.com w opiniach/recenzjach zamieszczono informację od Guerlain, w której podkreśla się, że Shalimar Fourreau du Soir jest identyczny z Eau de Parfum: J'ai le plaisir de vous informer que SHALIMAR fourreau du soir (édition limitée 2011) se pare de dentelle chantilly noire et d’une ceinture au nœud de cuir noir, sur le flacon, intensément glamour. En revanche, je vous précise que la fragrance reste identique à l'Eau de Parfum SHALIMAR.
Wzbudziło to oczywiście wiele kontrowersji...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shalimar Fourreau du Soir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shalimar Fourreau du Soir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalimar Fourreau du Soir marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalimar Fourreau du Soir marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Panthere Givenchy Organza First Light Rochas Tocade L`Artisan Parfumeur Vanilia Chopard Wish Magical Nights Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea Rasasi Azhaar Tonatto Profumi M'oma Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme Nejma Nejma 3 Poiray Sceau de Coeur