Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain dla kobiet

Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain dla kobiet Zdjęcia Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Shalimar Eau de Parfum 2009 marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Shalimar Eau de Parfum 2009 został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, irys i róża; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka

Jaśmin Irys Róża

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalimar Eau de Parfum 2009 by Guerlain.

Shalimar Eau de Parfum 2009 Recenzje Perfum

Shalimar Eau de Parfum 2009 by Guerlain 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalimar Eau de Parfum 2009 marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalimar Eau de Parfum 2009 marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior I Love Dior Giorgio Armani Armani Code Elixir Prince Matchabelli Wind Song Ineke After My Own Heart becker.eshaya b.e. Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Acca Kappa Hibiscus The Healing Garden In Bloom Ana Hickmann Ana The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Saffron James Punono Bronnley White Dahlia