Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain dla kobiet

Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain dla kobiet Zdjęcia Shalimar Eau de Parfum 2009 Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Shalimar Eau de Parfum 2009 marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Shalimar Eau de Parfum 2009 został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, irys i róża; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka

Jaśmin Irys Róża

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalimar Eau de Parfum 2009 by Guerlain.

Shalimar Eau de Parfum 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalimar Eau de Parfum 2009 marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalimar Eau de Parfum 2009 marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Jacomo Paradox L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Trussardi Bianco Puma Flowing Free Women Michael Kors Island Bermuda Nina Ricci L`Air du Temps Noel Demeter Fragrance Red Poppies Bond No 9 New York Fling Luciano Soprani Solo Soprani Rose Prince Matchabelli Luna Mystique La Bouquetiere Tendre est la Nuit