Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shalimar Black Mystery 2007 Guerlain dla kobiet

Shalimar Black Mystery 2007 Guerlain dla kobiet

Shalimar Black Mystery 2007 Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Shalimar Black Mystery 2007 marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Shalimar Black Mystery 2007 został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka, bergamotka, cytryna amalfi i mech dębowy; nutami serca są wetyweria, irys, jaśmin, paczula i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, opoponaks, kadzidło, wanilia, cywet i skóra.

Cytrusy Mandarynka Bergamotka Cytryna Amalfi Mech dębowy

Wetyweria Irys Jaśmin Paczula Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Opoponaks Kadzidło Wanilia Cywet Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalimar Black Mystery 2007 by Guerlain.

Shalimar Black Mystery 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Shalimar Black Mystery 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Shalimar Black Mystery 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalimar Black Mystery 2007 marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalimar Black Mystery 2007 marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Narcisse Hanae Mori Magical Moon Bijan Bijan With a Twist Montale Attar Leonard Balahe Caron Montaigne Lolita Lempicka Si Lolita DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Space NK Champaca Yves Rocher Shafali Fleur Rare Avon Soft Musk