Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Secret Intention Guerlain dla kobiet

Secret Intention Guerlain dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Secret Intention Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Secret Intention marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Secret Intention został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są kolendra, herbata, bergamotka, kardamon i cytryna; nutami serca są piwonia, jaśmin i neroli; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Kolendra Herbata Bergamotka Kardamon Cytryna

Piwonia Jaśmin Neroli

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret Intention by Guerlain.

Secret Intention Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Secret Intention, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Secret Intention, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret Intention marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret Intention marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Yves Rocher Tendre Jasmin Acca Kappa Hibiscus Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Lili Bermuda Pink Krigler Juicy Jasmine 30 Roberto Verino Gold Bouquet Chantecaille Petalia Pacifica California Star Jasmine Le Labo Bouquet Blanc Florascent Rose