Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Santal Royal Guerlain dla kobiet i mężczyzn

agarowy
skórzany
Santal Royal Guerlain dla kobiet i mężczyzn Filmy
Santal Royal Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Santal Royal Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Santal Royal Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Santal Royal marki Guerlain to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Santal Royal został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są neroli i jaśmin; nutami serca są brzoskwinia, cynamon i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, skóra, agar (oud), piżmo i ambra.

Neroli Jaśmin

Brzoskwinia Cynamon Róża

Drzewo sandałowe Skóra Agar (oud) Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Santal Royal by Guerlain.

Gold Leather
Aoud Sense
Santal Royal Collector
Oud Save The Queen

Santal Royal Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Mam odmienne zdanie - według mnie jest to dziwadło :)
Nie znam innych perfum z drewnem sandałowym w roli głównej, które choć trochę przypominałyby Santal Royal.

Zapach jest ostry - mocny sandałowiec na oudowo-piżmowo-skórzanej, mocno zwierzęcej, tłustej, spoconej, futrzastej bazie. Krwiście czerowna róża wyczuwalna jest w tle.
Podoba mi się, że jest taki żywy. Przypomina mi silne zwierzę z ciemnym, gęstym futrem.
Chyba jaki prażubr ;)
Pal licho ten sandałowiec.
Nie nosiłabym, zupełnie nie moja bajka.

hasi
hasi

Z dedykacją dla Wisienki, która już od dwóch dni przebiera nogami, żeby przeczytać tę recenzję. :-)
Zapach spodobał mi się od pierwszego niuchnięcia, kiedyś miałam próbkę, teraz mam odlewkę, nie pogardziłabym oczywiście flakononem bo jest piękny, ale że zapach świetny to i ze skormną odlewką daję radę. ;-)
Początek to dla mnie brzoskwinia w połączeniu z miodem i przyprawami.Ten miód to mnie w ogóle intryguje, nie ma go w spisie nut, ale przez 2-3 godziny wyraźnie go wyczuwam.
Z czasem do głosu dochodzi delikatna skórzana nuta. Zapach nie staje się jednak wytrawny, cały czas jest ta lekko syropowata słodkość. Tak sobie na mnie ta skórka trwa i trwa i jest bardzo piękna, ktoś zaznaczył podobieństwo do Gold Leather Atelier Cologne i coś w tym jest- może nie jako podobieństwo jeden do jednego, ale taka ogólna słodycz i lekkość skórzanej nuty.
Końca zapachu nie pamiętam bo tak jaram się tą skórką, że mi jakoś zawsze umyka przeanalizować zakończenie...
Projekcja dobra, trwałość super.
To naprawdę świetny zapach, na co dzień i na jakieś większe okazje, nie jest to żadne dziwadło, a solidna refumeryjna robota.
Polecam !

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Santal Royal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Santal Royal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Santal Royal marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Santal Royal marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur L'Agent Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Byredo Bal d'Afrique Christian Dior Dune Keiko Mecheri Loukhoum Comme des Garcons Floriental Hermes Hermessence Ambre Narguile Lubin Idole Eau de Parfum Serge Lutens Feminite du Bois Atelier Cologne Santal Carmin Issey Miyake Le Feu d'Issey Ex Idolo Thirty-three Les Liquides Imaginaires Fortis Pierre Balmain Extatic Gold Musk Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Guerlain Encens Mythique D'Orient Annick Goutal Ambre Fétiche Mona di Orio Vanille Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal