Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Samsara Shine Guerlain dla kobiet

Samsara Shine Guerlain dla kobiet

Samsara Shine Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Samsara Shine marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Samsara Shine został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są liść figi, nuty zielone i cytrusy; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i czerwona porzeczka; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra i wanilia.

Liść figi Nuty zielone Cytrusy

Jaśmin Ylang-ylang Czerwona porzeczka

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samsara Shine by Guerlain.

Samsara Eau de Parfum

Samsara Shine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Samsara Shine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Samsara Shine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samsara Shine marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samsara Shine marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Versus Time For Relax Yves Rocher Desir de Nature Bobbi Brown Almost Bare Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Jardin de France Muguet Faconnable Face a Face pour Femme Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Nicolas Danila Asian Gardens Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night Lorenzo Villoresi Iperborea