Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Samsara Extrait Guerlain dla kobiet

Samsara Extrait Guerlain dla kobiet

żółtych kwiatów

Samsara Extrait marki Guerlain to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Samsara Extrait został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są nuty zielone, brzoskwinia, ylang-ylang, bergamotka i cytryna; nutami serca są irys, fiołek, irys, jaśmin, róża i narcyz; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo i wanilia.

Nuty zielone Brzoskwinia Ylang-ylang Bergamotka Cytryna

Irys Fiołek Irys Jaśmin Róża Narcyz

Irys Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samsara Extrait by Guerlain.

Samsara Eau de Parfum
Samsara Eau de Toilette

Samsara Extrait Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Samsara Extrait, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Samsara Extrait, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samsara Extrait marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samsara Extrait marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Fendi Theorema Uomo Paco Rabanne Black XS Nikos Nikos Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Estée Lauder Sensuous Reminiscence Noir Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Prada Prada Intense Yves Saint Laurent Belle d`Opium Teufels Kuche Patchouly Incubus