Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Quand Vient La Pluie Guerlain dla kobiet

Quand Vient La Pluie Guerlain dla kobiet

Quand Vient La Pluie Guerlain dla kobiet Zdjęcia Quand Vient La Pluie Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Quand Vient La Pluie marki Guerlain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Quand Vient La Pluie został wydany w 2007 roku. Quand Vient La Pluie stworzyli Thierry Wasser i Sylvaine Delacourte. Nutami głowy są rozmaryn, kwiat pomarańczy i bergamotka; nutami serca są fiołek, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i pralina.

Rozmaryn Kwiat pomarańczy Bergamotka

Fiołek Jaśmin Heliotrop

Ambra Paczula Piżmo Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quand Vient La Pluie by Guerlain.

Quand Vient La Pluie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Quand Vient La Pluie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Quand Vient La Pluie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quand Vient La Pluie marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quand Vient La Pluie marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Montale Roses Musk Al-Rehab Lansy Al-Rehab Maysoon Olivier Strelli The World Is Wonderful B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Masaki Matsushima M Lalique Encre Noire Pour Elle Girard Provence Spring Maison Martin Margiela (untitled) I Profumi di Firenze Dolceamaro Byblos Cielo