Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Purple Fantasy Guerlain dla kobiet

Purple Fantasy Guerlain dla kobiet

kokosowy

Purple Fantasy marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Purple Fantasy został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są pomarańcza, kokos, zielona herbata i bergamotka; nutami serca są morela i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr.

Pomarańcza Kokos Zielona herbata Bergamotka

Morela Jaśmin

Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Purple Fantasy by Guerlain.

Allure

Purple Fantasy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Purple Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Purple Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Purple Fantasy marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Purple Fantasy marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Black Afgano Tiziana Terenzi Lillipur Nasomatto Nuda Guerlain Coriolan Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Gres Cabochard Hermes Kelly Caleche Chanel Coco Eau de Parfum Robert Piguet Futur Mariella Burani MB Marina Picasso Chapeau Bleu Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh Tiziana Terenzi White Fire Jaguar Jaguar Marc II Tiziana Terenzi Casanova Mariella Burani Amuleti Tiziana Terenzi Arethusa Atelier Cologne Blanche Immortelle Clive Christian V for Men Opus Oils Fetish: Star Fucker