Marki » F-H » « Grupy

Promenade des Anglais Guerlain dla kobiet

Promenade des Anglais Guerlain dla kobiet

Promenade des Anglais marki Guerlain to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Promenade des Anglais został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są bergamotka, Łodygi porzeczki, figa i liść fiołka; nutami serca są konwalia, róża, mimoza i fiołek; nutami bazy są irys, heliotrop i białe piżmo.

Bergamotka Łodygi porzeczki Figa Liść fiołka

Konwalia Róża Mimoza Fiołek

Irys Heliotrop Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Promenade des Anglais by Guerlain.

Promenade des Anglais Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Promenade des Anglais, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Promenade des Anglais, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Promenade des Anglais marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Promenade des Anglais marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop The Apple Blossom Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme Eclectic Collections 7 Wonders of the World Colosseum Bond No 9 Harrods for Him Tonatto Profumi Anni Venti Van Cleef & Arpels Feerie Gold Clinique Chemistry Les Nez L'Antimatiere Sue Devitt Golden Temple Effusion