Marki » F-H » « Grupy

Promenade des Anglais Guerlain dla kobiet

Promenade des Anglais Guerlain dla kobiet

Promenade des Anglais marki Guerlain to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Promenade des Anglais został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są bergamotka, Łodygi porzeczki, figa i liść fiołka; nutami serca są konwalia, róża, mimoza i fiołek; nutami bazy są irys, heliotrop i białe piżmo.

Bergamotka Łodygi porzeczki Figa Liść fiołka

Konwalia Róża Mimoza Fiołek

Irys Heliotrop Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Promenade des Anglais by Guerlain.

Promenade des Anglais Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Promenade des Anglais, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Promenade des Anglais, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Promenade des Anglais marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Promenade des Anglais marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red The People Of The Labyrinths A.Maze Rance 1795 Laetitia Millesime Van Gils His Aura by Night Faconnable Face a Face pour Homme LR Desperate Housewives Lynette Bond No 9 High Line Julian Rouas Swing Washington Tremlett Notting Hill Carnival Loewe Solo Loewe Pop Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Amouage The Library Collection Opus IV