Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Place Rouge Guerlain dla kobiet

Place Rouge Guerlain dla kobiet

Place Rouge marki Guerlain to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Place Rouge został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka i rozmaryn; nutami serca są jaśmin, fiołek i heliotrop; nutami bazy są białe piżmo i paczula.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Rozmaryn

Jaśmin Fiołek Heliotrop

Białe piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Place Rouge by Guerlain.

Place Rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Place Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Place Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Place Rouge marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Place Rouge marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Le Dix Perfume Lancetti Lancetti Femme Memo Lalibela Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Tom Ford White Patchouli Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Ayala Moriel Schizm Oleg Cassini Black Tie Etienne Aigner Explosive Guess Guess Original Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Adolfo Dominguez U Black Mujer