Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Petite Guerlain Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Petite Guerlain Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Petite Guerlain Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Petite Guerlain marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Petite Guerlain został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są lawenda, cytrusy, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są mimoza, jaśmin i róża; nutami bazy są fasolka tonka i wanilia.

Lawenda Cytrusy Mandarynka Bergamotka Cytryna

Mimoza Jaśmin Róża

Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petite Guerlain by Guerlain.

Petite Guerlain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Petite Guerlain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Petite Guerlain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petite Guerlain marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petite Guerlain marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Mexx Fly High Man Demeter Fragrance Christmas Tree L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Miller Harris Le Petit Grain Roger & Gallet The Vert Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine Tonatto Profumi Anena Acorelle Lotus Bambou Demeter Fragrance Sushi Anamor You Are Antonio Miro Colonia Intelligent Nutrients Innercalm