Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Petite Guerlain Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Petite Guerlain Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Petite Guerlain Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Petite Guerlain marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Petite Guerlain został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są lawenda, cytrusy, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są mimoza, jaśmin i róża; nutami bazy są fasolka tonka i wanilia.

Lawenda Cytrusy Mandarynka Bergamotka Cytryna

Mimoza Jaśmin Róża

Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petite Guerlain by Guerlain.

Petite Guerlain Recenzje Perfum

Petite Guerlain by Guerlain 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Petite Guerlain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Petite Guerlain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petite Guerlain marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petite Guerlain marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cartier Declaration Essence Billy Jealousy Illicit Diptyque Oyedo Jo Wood Organics Amka Oxbow Oxbow for Men Hermes Eau de Pamplemousse Rose L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Xerjoff Mefisto Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue Ayala Moriel Sabotage Caswell Massey Verbena Parfums Berdoues 1902 The Vert