Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Muguet Guerlain dla kobiet

Muguet Guerlain dla kobiet

mydlany

Muguet marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Muguet został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, konwalia, róża, jaśmin i bergamotka.

Lilia Konwalia Róża Jaśmin Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muguet by Guerlain.

Muguet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Muguet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Muguet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muguet marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muguet marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Palazzo L`Occitane en Provence Rose & Reine Prada No2 Oeillet Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Ormonde Jayne Sampaquita Paul Sebastian Casual Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Perry Ellis 360° Black for Women Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Prada Infusion de Tubereuse M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Dynamite Rachel