Marki » F-H » orientalne « Grupy

Mouchoir de Monsieur Guerlain dla mężczyzn

Mouchoir de Monsieur Guerlain dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Mouchoir de Monsieur Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Mouchoir de Monsieur marki Guerlain to orientalne perfumy dla mężczyzn. Mouchoir de Monsieur został wydany w 1904 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Guerlain. Nutami głowy są lawenda, werbena cytrynowa i bergamotka; nutami serca są fasolka tonka, paczula, cynamon, jaśmin, neroli i róża; nutami bazy są irys, ambra, wanilia i mech dębowy.

Lawenda Werbena cytrynowa Bergamotka

Fasolka tonka Paczula Cynamon Jaśmin Neroli Róża

Irys Ambra Wanilia mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mouchoir de Monsieur by Guerlain.

Jicky

Mouchoir de Monsieur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Mouchoir de Monsieur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Mouchoir de Monsieur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mouchoir de Monsieur marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mouchoir de Monsieur marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Solange Azagury-Partridge Stoned Serge Lutens Fumerie Turque Mary Kay Affection Bath and Body Works Chocolate Amber Montale Dewmusk By Kilian Love by Kilian Rochas Mystere Avon Today Tomorrow Always Heart Donna Karan Essence Labdanum JoAnne Bassett Sacred Incense Mona di Orio Ambre Frances Denney Hope