Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mon Precieux Nectar Guerlain dla kobiet

Mon Precieux Nectar Guerlain dla kobiet

migdałowy

Mon Precieux Nectar marki Guerlain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Mon Precieux Nectar został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są petitgrain i gorzki migdał; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, kadzidło, wanilia i białe piżmo.

Petitgrain Gorzki migdał

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Kadzidło Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Precieux Nectar by Guerlain.

Mon Precieux Nectar Recenzje Perfum

chjena
chjena

Protoplasta wedlowskiej chmurki imitującej ptasie mleczko w mainstreamie, czyli Candy Kiss Prada. Ta leciutka słodycz powstała kilka lat wcześniej w ramach ekskluzywnej serii perfum Guerlain i trzeba przyznać, że choć pozornie słodkie i mało skomplikowane, to w Mon Precieux Nectar czuć wysoką jakość składników, kaszmirową wręcz miękkość i niesamowite ciepło.

To bijące jasnym, przytulnym światłem perfumy, troszkę rozleniwiające nosicielkę. Nie dodadzą siły w dni, gdy potrzebujemy mobilizacji i zamierzamy podbić świat, lecz umilą długie weekendy spędzane na spacerach, wieczory w restauracjach przy blasku świec albo popołudnia na balkonie z kubkiem ulubionej herbaty. Takie codzienne banalne okazje dające nam radość, okraszone wysoko skoncentrowanym wyciągiem ze słodkich migdałów, wanilii, jaśminu i kwiatu pomarańczy, na miękkiej poduszce sandałowej.

Trochę mi nie pasuje ta opcja exclusive do zapachu, który raczej nie nadaje się na wielkie bale i pełne splendoru okazje. Cóż, istnieją na tym świecie ludzie, którzy na co dzień zakładają sweter od Diora, więc zapewne do tego swetra mogą dorzucić jeszcze Mon Precieux Nectar.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Mon Precieux Nectar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Mon Precieux Nectar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Precieux Nectar marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Precieux Nectar marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Terracotta Le Parfum Prada Infusion d'Iris Estée Lauder Sensuous Noir Hermes L’Ambre des Merveilles Frederic Malle Portrait of a Lady Frapin 1270 Givenchy Organza Indecence Fendi Fendi Theorema Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Hermes Hermessence Ambre Narguile Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) L`Occitane en Provence Eau des Baux Serge Lutens Feminite du Bois Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Christian Dior Midnight Poison Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Mugler The Taste of Fragrance Angel Givenchy Ambre Tigré Annayake Tsukimi Pierre Guillaume PG26 Isparta