Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mon Precieux Nectar Guerlain dla kobiet

Mon Precieux Nectar Guerlain dla kobiet

migdałowy

Mon Precieux Nectar marki Guerlain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Mon Precieux Nectar został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są petitgrain i gorzki migdał; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, kadzidło, wanilia i białe piżmo.

Petitgrain Gorzki migdał

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Kadzidło Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Precieux Nectar by Guerlain.

Prada Candy

Mon Precieux Nectar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Mon Precieux Nectar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Mon Precieux Nectar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Precieux Nectar marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Precieux Nectar marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes L’Ambre des Merveilles Guerlain Terracotta Le Parfum Estée Lauder Sensuous Noir Frapin 1270 Christian Dior Midnight Poison Fendi Fendi Theorema Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Givenchy Organza Indecence M. Micallef Gaiac Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Prada Infusion d'Iris Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel Givenchy Ambre Tigré Annayake Tsukimi Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah La Prairie Life Threads Gold Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Hermes Hermessence Ambre Narguile Juliette Has A Gun Lady Vengeance