Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mon Precieux Nectar Guerlain dla kobiet

Mon Precieux Nectar Guerlain dla kobiet

migdałowy

Mon Precieux Nectar marki Guerlain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Mon Precieux Nectar został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są petitgrain i gorzki migdał; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, kadzidło, wanilia i białe piżmo.

Petitgrain Gorzki migdał

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Kadzidło Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Precieux Nectar by Guerlain.

Mon Precieux Nectar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Mon Precieux Nectar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Mon Precieux Nectar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Precieux Nectar marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Precieux Nectar marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Terracotta Le Parfum Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Givenchy Ambre Tigré Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Juliette Has A Gun Mad Madame Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Hermessence Ambre Narguile Frapin 1270 Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Givenchy Organza Indecence Christian Dior Midnight Poison Fendi Fendi Theorema Jesus Del Pozo Arabian Nights Prada Infusion d'Iris Yves Rocher 8e Jour Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Guerlain Encens Mythique D'Orient Diptyque Eau Lente Laboratorio Olfattivo Alambar Christian Dior Fève Délicieuse