Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mon Precieux Nectar Guerlain dla kobiet

Mon Precieux Nectar Guerlain dla kobiet

Mam: 5 Chcę: 4

migdałowy

Mon Precieux Nectar marki Guerlain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Mon Precieux Nectar został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są petitgrain i gorzki migdał; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, kadzidło, wanilia i białe piżmo.

Petitgrain Gorzki migdał

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Kadzidło Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Precieux Nectar by Guerlain.

Mon Precieux Nectar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Mon Precieux Nectar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Mon Precieux Nectar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Precieux Nectar marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Precieux Nectar marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Moschino Couture! Mexx Mexx Waterlove Man Montale Roses Musk Police Eyes For You The Body Shop Rougeberry Alexander McQueen My Queen Light Mist Marc Jacobs Daisy Black Edition Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Diptyque Vetyverio Kristel Saint Martin Parfum D'Or Novaya Zarya Mon Bijou