Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Meteorites Guerlain dla kobiet

Meteorites Guerlain dla kobiet

Meteorites Guerlain dla kobiet Zdjęcia Meteorites Guerlain dla kobiet Zdjęcia Meteorites Guerlain dla kobiet Zdjęcia Meteorites Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Meteorites marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Meteorites został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są nuty zielone i irys; nutą serca jest fiołek; nutą bazy jest heliotrop.

Nuty zielone Irys

Fiołek

Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Meteorites by Guerlain.

Balenciaga Paris
Violetta di Parma
Fleurs d`Ombre Violette - Menthe

Meteorites Recenzje Perfum

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Perfumy inspirowane zapachem dobrze znanego, (podobno) czyniącego cuda pudru Meteorites. Miałam okazję używać jednej z wersji tego kosmetyku, dlatego pozwoliłam sobie dokonać porównania zapachu pudru i perfum.
Podobieństwa nie da się nie zauważyć, jednak Meteorites jako woda toaletowa nie odzwierciedlają idealnie zapachu pudru. Dominującą rolę odgrywa oczywiście miękki, intensywnie pudrowy fiołek, który opiera się na do bólu kosmetycznym, również pudrowym irysie (ta nuta wyczuwalna jest szczególnie po upływie mniej więcej 20-30 minut, wcześniej stanowi jedynie tło dla fiołka).
Co zatem nie pasuje? Przede wszystkim dość ostry, metaliczny wręcz akcent jaki zapewniają w otwarciu nuty zielone. Nie trwa to zbyt długo, po jakichś 10 minutach praktycznie ich nie wyczuwam, ale mimo wszystko nie da się ich nie zauważyć.
Kolejny zgrzyt – heliotrop, który swą charakterystyczną słodyczą wypełnia pudrową przestrzeń w bazie. Także tej nuty nie znalazłam w opakowaniu z pudrem.
Na tym w zasadzie kończy się ewolucja Meteorites – to nie miała być kompozycja bogata i złożona, więc nie oczekiwałam po niej zaskakujących zwrotów akcji i niespodzianek. Dostałam miękki, pluszowy wręcz zapach, który daje poczucie komfortu i ukojenia - powinien przypaść do gustu miłośniczkom perfum pudrowych. Szkoda tylko, że trwałość i moc Meteorites nie są bardziej okazałe – zapach snuje się blisko skóry przez maksymalnie 3-4 godziny, po upływie tego czasu pozostaje jedynie cień poświaty.
Mimo tych mankamentów tęsknię trochę za Meteorites. Próbkę, którą miałam, zużyłam z przyjemnością, żałuję, że kilka lat temu, kiedy Meteorites były jeszcze dostępne na Allegro w rozsądnej cenie, nie zaopatrzyłam się w jakąś używkę.

Niewiele jestem w stanie powiedzieć na temat tego zapachu-ani dobrego, ani złego. Jest to niewątpliwie zapach pudru - nie wiem czy Meteorytów, bo nigdy ich nie miałam.

Początek to dość agresywne uderzenie pudrowego irysa i sztucznego, perfumeryjnego fiołka. Później zapach się uspokaja, staje się miękki i pluszowy - na skórze pozostaje mieszanka pudru, białego piżma i szczypty wanilii.

Nosiłam go bez przykrości, ale denerwowała mnie słaba trwałość i intensywność tych perfum - po kilku godzinach na skórze pozostaje tylko mgiełka, ładna owszem, ale kompletnie niezapamiętywalna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Meteorites, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Meteorites, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Meteorites marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Meteorites marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Acqua di Gio Kenzo Le Monde Est Beau Giorgio Armani Mania Diptyque Tam Dao Estée Lauder Pleasures Coty Pret a Porter Hermes L’Ambre des Merveilles Lancome Miracle Eau D`Italie Bois d’Ombrie Cartier Le Baiser Du Dragon Moschino Moschino Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Dita Von Teese Erotique Christian Dior Forever and Ever Dior Fragonard Marche aux Fleurs Lancome 2000 et Une Rose Christian Dior Forever and Ever Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Yves Rocher Neonatura Souffle