Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Metallica (Metalys) Guerlain dla kobiet

Metallica (Metalys) Guerlain dla kobiet

żółtych kwiatów

Metallica (Metalys) marki Guerlain to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Metallica (Metalys) został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są ylang-ylang, goździk (roślina), kwiat pomarańczy, róża, irys i przyprawy; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, wanilia i piżmo.

Pomarańcza Bergamotka Grejpfrut

Ylang-ylang Goździk (roślina) Kwiat pomarańczy Róża Irys Przyprawy

Fasolka tonka Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Metallica (Metalys) by Guerlain.

Metallica (Metalys) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Metallica (Metalys), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Metallica (Metalys), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Metallica (Metalys) marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Metallica (Metalys) marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Chanel Coco Eau de Parfum Rochas Byzance Serge Lutens Chergui Tiffany Tiffany for Men Montale Greyland biehl parfumkunstwerke mb03 Avon Rare Rubies Opus Oils Dirty Sexy Wilde Antonio Banderas The Secret ID Parfums Kachgar L`Artisan Parfumeur Jour de Fete Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne