Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Mayotte Guerlain dla kobiet

Mayotte Guerlain dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów

Mayotte marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mayotte został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są neroli i plumeria; nutami serca są tuberoza, indyjski jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i wetyweria.

Neroli Plumeria

Tuberoza Indyjski jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mayotte by Guerlain.

Mayotte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Mayotte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Mayotte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mayotte marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mayotte marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Chloe Fleur de Narcisse Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Prince 3121 Bath and Body Works White Cherry Blossom Jardin de France Violette Scents of Time Night Star Histoires de Parfums Vert Pivoine Lucienne Von Doz Lucienne Essentially Me Empress of India