Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mademoiselle Guerlain Guerlain dla kobiet

Mademoiselle Guerlain Guerlain dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 5

Mademoiselle Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia Mademoiselle Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Mademoiselle Guerlain marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Mademoiselle Guerlain został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, galbanum i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, irys, pianka marshmallow i liść fiołka; nutami bazy są skóra, piżmo i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Galbanum Cytryna

Kwiat pomarańczy Irys Pianka marshmallow Liść fiołka

Skóra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mademoiselle Guerlain by Guerlain.

La Petite Robe Noire 2

Mademoiselle Guerlain Recenzje Perfum

Mademoiselle Guerlain by Guerlain 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Mademoiselle Guerlain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Mademoiselle Guerlain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mademoiselle Guerlain marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mademoiselle Guerlain marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indian Jasmin Tom Ford Black Orchid Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Pierre Balmain La Mome Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Jean Patou Ma Liberte Ralph Lauren Love Tocca Aqua Profumata Catania Mila Schön `70 The Party The Garden Party Tuberose Iceberg Universe Anya`s Garden Kewdra