Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Guerlain dla kobiet

Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Guerlain dla kobiet

Miałem: 1

Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jagody, kwiat wiśni, bez, zielona herbata, jaśmin i bergamotka.

Czerwone jagody Kwiat wiśni Bez Zielona herbata Jaśmin Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles by Guerlain.

Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Mariage Ralph Lauren Glamourous Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Etienne Aigner In Leather Kenzo Eau De Fleur de Thé Zara Rosa Bulgara Essentially Me Tangos Memoire Liquide Fleur Liquide Loriblu Sensual Seduction Woman Pascal Morabito Mon Classique Daisy Fuentes Dianoche Love Saffron James Ipo