Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Liu Guerlain dla kobiet

Liu Guerlain dla kobiet

aldehydowy
Liu Guerlain dla kobiet Zdjęcia Liu Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Liu marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Liu został wydany w 1929 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Guerlain. Nutami głowy są aldehydy, neroli i bergamotka; nutami serca są rozmaryn, jaśmin i róża; nutami bazy są irys, ambra, wanilia i nuty drzewne.

Aldehydy Neroli Bergamotka

Rozmaryn Jaśmin Róża

Irys Ambra Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Liu by Guerlain.

Chanel No 5 Eau de Toilette

Liu Recenzje Perfum

Bywa porównywany w sieci do Chanel no.5, innym przypomina Shalimar, a jeszcze inni piszą, że to połączenie obu tych perfum. Miałam spore oczekiwania, bo oba zapachy bardzo lubię, ale Liu jest jednak trochę inna.

Początek rzeczywiście aldehydowy, ale łagodniejszy, nie tak chemiczny jak w Piątce. Bardzo szybko zapach robi się pudrowy, ale nie jest to do końca taki puder jak lubię – jest w nim metaliczna, mocno wyczuwalna nuta, która mi trochę zgrzyta.

Później pojawiają się nuta bzu, której w nutach brak – od razu stanęła mi przed oczami wiosna w pełnym rozkwicie i krzak fioletowego bzu niedaleko mojego rodzinnego domu.

Później zapach cichnie, pojawia się pudrowa wanilia i ostrzejsza nuta jakiegoś drewna i tak sobie już trwa aż do wieczora.

Cudowny zapach – bliżej mu zdecydowanie do Piątki niż do Shalimara – ale jest na mojej skórze dużo bardziej wyrazisty niż perfumy Chanel i o niebo trwalszy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Liu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Liu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Liu marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Liu marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cartier So Pretty Ralph Lauren Lauren Annick Goutal Le Chevrefeuille L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Max Factor Le Jardin Animale Chaleur d`Animale Yosh Stargazer 7.71 Boadicea the Victorious Magnificent Parfums Berdoues 1902 Lavande D.S. & Durga Cowgirl Grass Demeter Fragrance Linden