Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Lights Of Champs-Elysees Guerlain dla kobiet

Lights Of Champs-Elysees Guerlain dla kobiet

Lights Of Champs-Elysees marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lights Of Champs-Elysees został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są owoc schinusa peruwiańskiego, kwiat migdałowca i różowy pieprz; nutami serca są mimoza, irys i ylang-ylang; nutami bazy są cedr virginia, wanilia i wetyweria.

Owoc schinusa peruwiańskiego Kwiat migdałowca Różowy pieprz

Mimoza Irys Ylang-ylang

Cedr Virginia Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lights Of Champs-Elysees by Guerlain.

Lights Of Champs-Elysees Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Lights Of Champs-Elysees, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Lights Of Champs-Elysees, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lights Of Champs-Elysees marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lights Of Champs-Elysees marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Gres Cabotine Trussardi Trussardi Jeans Mariella Burani Amuleti Roccobarocco Roccobarocco Laura Mercier Neroli Eau de Parfum S.T. Dupont Passenger for Women Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Egofacto Me Myself & I Ted Baker XO Extraordinary D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music