Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Guerlain dla kobiet

Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Guerlain dla kobiet

ozonowy
Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi zielona herbata; nutami serca są jaśmin i fiołek; nutami bazy są wanilia i cyprysik japoński.

Zielona herbata

Jaśmin Fiołek

Wanilia Cyprysik japoński

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo by Guerlain.

Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Gucci Envy Givenchy Into the Blue Al-Rehab Nebras Issey Miyake Soleil d`Issey Oscar de la Renta Volupte Gap Gap Blue No.655 For Her Marilyn Miglin Pheromone Burberry Burberry Summer for Women 2010 Max Azria BCBGirls Nature Omnia Profumi Onice Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier Jean Patou Vacances