Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain dla kobiet

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain dla kobiet

cynamonowy
Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York marki Guerlain to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są cynamon i kardamon; nutami bazy są cedr i wanilia.

Bergamotka

Cynamon Kardamon

Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York by Guerlain.

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Cartier Le Baiser Du Dragon Balenciaga Rumba Al-Rehab Rehab Rochas Absolu Reminiscence 2000 Ans d'Amour Ted Lapidus Fou D`Elle Cerruti Cerruti 1881 Black By Kilian Back to Black Lulu Guinness Cast A Spell Laura Mercier Minuit Enchante Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre