Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Guerlain dla kobiet

Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Guerlain dla kobiet

Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow marki Guerlain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są piołun, igły sosnowe, Śliwka, czerwona porzeczka, bergamotka i cytryna; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są fasolka tonka, drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo.

Piołun Igły sosnowe Śliwka Czerwona porzeczka Bergamotka Cytryna

Jaśmin

Fasolka tonka Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow by Guerlain.

Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Agatha Ruiz de la Prada El Beso Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Boucheron B Anamor All That Matters Geo. F. Trumper Wellington Cologne Ramon Molvizar Precious Bruno Acampora Sballo Humiecki & Graef Bosque D.S. & Durga 1538 Rheims Farmacia SS. Annunziata Kama Brut Parfums Prestige Woodhue