Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Les Secrets de Sophie Guerlain dla kobiet

Les Secrets de Sophie Guerlain dla kobiet

ozonowy
Les Secrets de Sophie Guerlain dla kobiet Zdjęcia Les Secrets de Sophie Guerlain dla kobiet Zdjęcia Les Secrets de Sophie Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Les Secrets de Sophie marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Secrets de Sophie został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są tunezyjskie neroli, petitgrain, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, liść fiołka i ylang-ylang; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, kadzidło i białe piżmo.

Tunezyjskie neroli Petitgrain Bergamotka Gorzka pomarańcza

Kwiat pomarańczy Jaśmin Liść fiołka Ylang-ylang

Fasolka tonka Wanilia Kadzidło Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Secrets de Sophie by Guerlain.

Les Secrets de Sophie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Les Secrets de Sophie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Les Secrets de Sophie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Secrets de Sophie marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Secrets de Sophie marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Guerlain Shalimar Legere Calvin Klein Obsession Sheer Al-Rehab Tahani Kenzo Kashaya Lancetti Etre Special Edition III Houbigant Demi-Jour Amouage Esprit d`Amouage Prince Matchabelli Ginger Lotus Roxana Illuminated Perfume Aurora Carolina Herrera CH Red & Gold Arno Sorel Shaman Femme