Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata Guerlain dla kobiet

Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata Guerlain dla kobiet

Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata marki Guerlain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są bergamotka, petitgrain, gorzka pomarańcza i neroli; nutami serca są jaśmin, fiołek, ylang-ylang i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka, kadzidło i białe piżmo.

Bergamotka Petitgrain Gorzka pomarańcza Neroli

Jaśmin Fiołek Ylang-ylang Kwiat pomarańczy

Wanilia Fasolka tonka Kadzidło Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata by Guerlain.

Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Bolshoi Saison 2012 La Traviata marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Dolce&Gabbana D&G Feminine Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Guerlain L'Instant Magique Sarah Jessica Parker Covet Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Apothia Velvet Rope Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 7 Annayake Annayake Pour Elle Light The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy Love & Toast Pomme Poivre Montale Velvet Flowers