Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Le Bolshoi Black Swan Guerlain dla kobiet

Le Bolshoi Black Swan Guerlain dla kobiet

Le Bolshoi Black Swan marki Guerlain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Le Bolshoi Black Swan został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są jaśmin, herbata i drzewo sandałowe; nutą bazy jest białe piżmo.

Cytrusy

Jaśmin Herbata Drzewo sandałowe

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Bolshoi Black Swan by Guerlain.

Le Bolshoi Black Swan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Le Bolshoi Black Swan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Le Bolshoi Black Swan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Bolshoi Black Swan marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Bolshoi Black Swan marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine Divine Cerruti Cerruti 1881 Blanc Romeo Gigli Romeo Gigli Paco Rabanne Black XS for Her Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Benetton United Colors of Benetton Unisex Byredo Rose Noir Sonoma Scent Studio Wood Violet Molinard Les Fleurs: Violette Bruno Acampora Sballo Jovan Black Musk Kenzo Once Upon a Time pour Femme