Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Le Bolshoi Black Swan Guerlain dla kobiet

Le Bolshoi Black Swan Guerlain dla kobiet

Le Bolshoi Black Swan marki Guerlain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Le Bolshoi Black Swan został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są jaśmin, herbata i drzewo sandałowe; nutą bazy jest białe piżmo.

Cytrusy

Jaśmin Herbata Drzewo sandałowe

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Bolshoi Black Swan by Guerlain.

Le Bolshoi Black Swan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Le Bolshoi Black Swan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Le Bolshoi Black Swan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Bolshoi Black Swan marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Bolshoi Black Swan marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Contradiction Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Roberto Cavalli Roberto Cavalli Guerlain L'Instant Magique Bond No 9 The Scent Of Peace Rance 1795 Rue Rance Eau Impire The Body Shop White Musk Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Salvador Dali Little Kiss Me Marella Ferrera Ambre Ze