Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Le Bolshoi 2011 Edition Limitee Guerlain dla kobiet

Le Bolshoi 2011 Edition Limitee Guerlain dla kobiet

żółtych kwiatów
Le Bolshoi 2011 Edition Limitee Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Le Bolshoi 2011 Edition Limitee marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Le Bolshoi 2011 Edition Limitee został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są petitgrain, neroli, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang i fiołek; nutami bazy są piżmo, kadzidło, fasolka tonka i wanilia.

Petitgrain Neroli Bergamotka Gorzka pomarańcza

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Fiołek

Piżmo Kadzidło Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Bolshoi 2011 Edition Limitee by Guerlain.

Le Bolshoi 2011 Edition Limitee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Le Bolshoi 2011 Edition Limitee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Le Bolshoi 2011 Edition Limitee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Bolshoi 2011 Edition Limitee marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Bolshoi 2011 Edition Limitee marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Davidoff Cool Water Ocean Radiance Tommy Hilfiger Dreaming Liz Claiborne Curve Chill Oriflame Eclat Ella Mikao Yujin Star Il Profvmo Amour L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Coach Iris Splash Gloria Vanderbilt Reverie Pure DSH Perfumes Tubereuse Elizabeth Taylor Violet Eyes