Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet

migdałowy
orzechowy
La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet Filmy
La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet Zdjęcia La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet Zdjęcia La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet Zdjęcia La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet Zdjęcia La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet Zdjęcia La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet Zdjęcia La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet Zdjęcia La Petite Robe Noire Eau Fraiche Guerlain dla kobiet Zdjęcia

La Petite Robe Noire Eau Fraiche marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Petite Robe Noire Eau Fraiche został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, cytryna i kwiat pomarańczy; nutami serca są frezja, kwiat migdałowca, róża turecka, róża bułgarska, jaśmin wielkolistny, czereśnia, brzoskwinia, malina i truskawka; nutami bazy są pistacja, migdał, fasolka tonka, paczula, białe piżmo i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Cytryna Kwiat pomarańczy

Frezja Kwiat migdałowca Róża turecka Róża bułgarska Jaśmin wielkolistny Czereśnia Brzoskwinia Malina Truskawka

Pistacja Migdał Fasolka tonka Paczula Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Petite Robe Noire Eau Fraiche by Guerlain.

L'Eau Couture
Boum Savon
Ghost Girl

La Petite Robe Noire Eau Fraiche Recenzje Perfum

rosehill
rosehill

Tak jak z różową wersją tego zapachu kierowałam się zakupem ślicznego flakonika a nie tym co się kryje w środku :-) muszę przyznać że ta wersja jest o niebo lepsza od różowej, ogromna ilość słodyczy ale słodyczy orzeźwiającej, cytrusowej z tyle samo dużą ilością pudru, jest napewno mniej słodsza i mniej męcząca od różowej wersji, z tamtą nie wiedziałam nawet do jakiej kategorii ją zakwalifikować czy na dzień czy na noc bo do żadnej nie pasowała ta wersja muszę przyznać że pasuje na dzień no i to by było wszystko co można napisać o tym zapachu, nie jest zły, zachwytu też nie ma, jest tylko zgrabny flakonik który ładnie się prezentuje na komodzie :-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain La Petite Robe Noire Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain La Petite Robe Noire Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Petite Robe Noire Eau Fraiche marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Petite Robe Noire Eau Fraiche marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Chanel Chance Eau Tendre Giorgio Armani Acqua di Gio Thierry Mugler Alien Essence Absolue Givenchy Fleur d'Interdit Yves Saint Laurent Baby Doll Van Cleef & Arpels Un Air de First Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Chanel Allure Torrente L`Or de Torrente Marina Picasso Chapeau Bleu Montale Mango Manga Versace V/S Versus Giorgio Armani Gio Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Hermes L’Ambre des Merveilles