Marki » F-H » szyprowo - owocowe « Grupy

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 Guerlain dla kobiet

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 Guerlain dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 Guerlain dla kobiet Zdjęcia

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 marki Guerlain to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są bergamotka i malina; nutą serca jest róża; nutami bazy są paczula, wetyweria, fasolka tonka i mech.

Bergamotka Malina

Róża

Paczula Wetyweria Fasolka tonka Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 by Guerlain.

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 Recenzje Perfum

amanda
amanda

Nie znam raczej innych zapachów wypuszczanych z tej serii w uroczych bardzo ozdobnych flakonach,ten jest pierwszy.
W sumie natknęłam się na zapach przypadkiem,używka w dobrej cenie,więc...
A jaki jest zapach?,malina jest prowadząca.
Jednak nie jest to malina syropowata i ciężka a lekka,doprawiona tonką i orzeźwiona bergamotką.
W sumie wszystkie nuty są harmonijnie połączone.
Jak dla mnie lekki malinkowaty zapach na wiosnę lato.
Dodam,że mają w sobie jakąś wspólną nutę zapachową z Miss Diorami.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Guerlain Parure Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme ID Parfums Andalucia Mauboussin Mauboussin Badgley Mischka Badgley Mischka Esteban Secrete Afrique Lacoste Love of Pink Chevignon Forever Mine for Women Nejma Nejma 6 ID Parfums Vertige John Mac Steed Lady Mac Steed Prune Oriflame Enigma Dare to Dream