Marki » F-H » szyprowo - owocowe « Grupy

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 Guerlain dla kobiet

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 Guerlain dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 Guerlain dla kobiet Zdjęcia

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 marki Guerlain to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są bergamotka i malina; nutą serca jest róża; nutami bazy są paczula, wetyweria, fasolka tonka i mech.

Bergamotka Malina

Róża

Paczula Wetyweria Fasolka tonka Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 by Guerlain.

La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Petite Robe Noire Couture Limited Edition 2014 marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Guerlain Parure Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Ayala Moriel Autumn Christian Dior Diorama Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Women Parfum d`Empire Eau Suave Guerlain Guet Apens Natura Shiraz Ayala Moriel Megumi Jo Malone English Pear & Freesia ID Parfums Vertige Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Wings