Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

La Cologne Du Parfumeur Guerlain dla kobiet i mężczyzn

La Cologne Du Parfumeur Guerlain dla kobiet i mężczyzn

La Cologne Du Parfumeur Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

La Cologne Du Parfumeur marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. La Cologne Du Parfumeur został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cytryna amalfi, kwiat afrykańskiej pomarańczy, mięta, rozmaryn i lawenda.

Cytrusy Cytryna Amalfi Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mięta Rozmaryn Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Cologne Du Parfumeur by Guerlain.

La Cologne Du Parfumeur Recenzje Perfum

jkh12
jkh12

Gdzie w Polsce można kupic te wodę?

La Cologne Du Parfumeur by Guerlain 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain La Cologne Du Parfumeur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain La Cologne Du Parfumeur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Cologne Du Parfumeur marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Cologne Du Parfumeur marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette Benetton B. Clean Soft Corinne Cobson Love Etc Roccobarocco Gold Jeans Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Histoires de Parfums 1828 Philosophy Amen Yves Rocher Trimaran Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Memoire Liquide Soleil Liquide Manchester Manchester Cologne