Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Guerlain dla mężczyzn

L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Guerlain dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 5

L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes marki Guerlain to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są grejpfrut, petitgrain, włoska cytryna i bergamotka; nutami serca są paczula i cytrusy; nutami bazy są egzotyczne drzewa, ambra i cedr.

Grejpfrut Petitgrain Włoska cytryna Bergamotka

Paczula Cytrusy

Egzotyczne drzewa Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes by Guerlain.

L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Serge Lutens Vetiver Oriental Laura Biagiotti Sotto Voce Byblos Blu Men Cool Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Tom Ford Bois Rouge Ted Lapidus Altamir Krizia Moods by Krizia Uomo Laura Biagiotti Venezia Uomo La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar E. Coudray Vanille Et Coco Barbara Bui Le Parfum Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret