Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Guerlain dla kobiet

L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Guerlain dla kobiet

L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są magnolia, czarna porzeczka, hiacynt i kwiat mandarynki; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Mandarynka Bergamotka Gorzka pomarańcza

Magnolia Czarna porzeczka Hiacynt Kwiat mandarynki

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine by Guerlain.

L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Narcisse Chanel Allure Sensuelle Jil Sander Sun Jean Patou Sublime Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Joop! Joop! Nuit d`Ete Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Oriflame Grace Jacomo Anthracite Remy Latour L'Elue Premiere Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Teufels Kuche Tender Effection