Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Guerlain dla kobiet

L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Guerlain dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 5

L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są magnolia, czarna porzeczka, hiacynt i kwiat mandarynki; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Mandarynka Bergamotka Gorzka pomarańcza

Magnolia Czarna porzeczka Hiacynt Kwiat mandarynki

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine by Guerlain.

L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Paco Rabanne Ultraviolet Britney Spears In Control Curious Al-Rehab Sultana Christian Dior Sweet Sun Chloe Chloe Eau de Parfum Otto Kern Otto Kern Woman Dana Lutece Jasper Conran Mistress Molyneux Initiation Van Gils Her Aura by Night NafNaf Expression