Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Guerlain dla kobiet

L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Guerlain dla kobiet

L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Guerlain dla kobiet Zdjęcia L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Guerlain dla kobiet Zdjęcia L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Guerlain dla kobiet Zdjęcia

L'Instant de Guerlain Eau de Toilette marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Instant de Guerlain Eau de Toilette został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, czarna porzeczka i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin, neroli, gardenia, konwalia i magnolia; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka Grejpfrut Czarna porzeczka Zielone jabłko

Jaśmin Neroli Gardenia Konwalia Magnolia

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Instant de Guerlain Eau de Toilette by Guerlain.

L'Instant de Guerlain
T Girl
Tommy Girl 10
Baiser Vole Essence de Parfum

L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Recenzje Perfum

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Pamiętam, jak pachniały chińskie gumki w piórnikach dzieciaków, które do szkół poszły w latach 80-tych ubiegłego stulecia. To był chyba jeden z najpiękniejszych zapachów dzieciństwa w czasach PRLu. Żeby odnaleźć tamten aromat, który towarzyszył każdemu otwarciu szkolnego piórnika... wystarczy zainwestować w L'Instant de Guerlain.

L'Instant to najbardziej niezobowiązujący zapach w mojej kolekcji. Dziewczęcy, uroczy, absolutnie nie posiadający znamion ciężkości. Nosi się go lekko, przyjemnie, nie budzi żadnych kontrowersji ani negatywnych komentarzy otoczenia.

Magnolia, konwalia, gardenia, neroli są zmieszane idealnie tworząc bardzo spójny zapach - lekki, jak letni wiatr, pełen wdzięku i radości. Dołączająca do nich po jakimś czasie baza powoduje, że kwiaty dodatkowo zaczynają wytrącać... tadam! aromat chińskich gumek z lat 80-tych. Na szczęście ani zielonego jabłka, ani grejpfruta i porzeczki moja skóra nie akcentuje i dobrze, bo myślę, że zepsułyby przyjemność noszenia L'Instant.

Zapach inny od wszystkich "Guerlainów", które miałam okazję poznać, ale nadal trzymający poziom, przede wszystkim jakością składników. Idealny na mniej upalne lato lub wiosnę. Dla mnie to synonim uśmiechu w zagmatwanym dniu i lekkości myśli w stresujących sytuacjach.

Isabel
Isabel

Są takie zapachy, który odprężają, uspokajają i wprowadzają w błogi nastrój, i właśnie L'Instant według mnie do takiej kategorii zapachowej należy :)Moje skojarzenie z tym zapachem to subtelna i naturalna kobieta, emanująca czymś nieuchwytnym,wewnętrznym pięknym, które nie ma nic wspólnego z makijażem, niesamowitym strojem czy też olśniewająca biżuterią. Ona nie wygląda pięknie, ona jest piękna cała!I to piękno płynie wprost z jej serca.Dla mnie zapach ten to prawdziwy hołd złożony kobiecości.

mimozka
mimozka

Zaskakujący efekt początkowy jak i końcowy.
Takiego obrotu sprawy nie spodziewałam się.
L'instant wywołuje we mnie podobne odczucie(co nie znaczy, że takie samo) jak Gucci Eau de Parfum Gucci. Jest intensywny, gęsty, prowokujący, oleisty, zawiesisty w swym odbiorze. Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Ale do wspomnianego wyżej Gucci Eau de Parfum Gucci brakuje mu sporo...W L'instant mamy wymieszane akordy owoców i kwiecia, a w Gucci zapach pięknej intrygującej skóry, kminku.
Jednym słowem ambrowo-kwiecisty twór od Guerlain jest osobliwy, w pewien sposób interesujący, ale nie na tyle, abym zakupiła flakon.

Edi
Edi

L'Instant de Guerlain Eau de Toilette pachnie sielsko, miło i gładko jak olejek do opalania Nuxe na opalonej i rozgrzanej słońcem skórze.

To nie woda toaletowa ale odczucie relaksu, luzu, spokoju tu i teraz, spa, zapach nastrojowej świecy. Wakacje, plaża nad Bałtykiem.

chjena
chjena

Oj nie.

Jakoś kompletnie ten zapach nie pasuje mi do marki Guerlain, za której perfumami zwykle nie przepadam, ale nie sposób odmówić im charakteru, oryginalności, umiejętności zwracania na siebie uwagi. L'Instant EDT jest całkowitym przeciwieństwem dzieł takich jak Samsara, Shalimar, Insolence czy nawet traktowana nieco z pobłażaniem La Petite Robe Noire. To skoncentrowana, duszna woń kosmetyczna, unosząca się nad balią pełną mydlin. Niby świeżo i czysto, ale jest tu coś męczącego, drażniącego, jakby ta woda przygotowana do kąpieli stała już dobrych kilka godzin. Winna jest temu mięsista i tłusta gardenia w towarzystwie ambry - no nie wyszło to połączenie. Kropką nad I w tanim efekcie szamponowym jest aromat zielonego jabłuszka, czyli odpowiedź na pytanie jak u-nie-atrakcyjnić niskopółkowy kosmetyk. Ech.

W sumie wolałabym mieć pewność, że to moja skóra płata takie kosmetyczne figle, a nie że to zaćmienie Guerlain. Czasem jest tak, że nawet jak kogoś nie lubimy, to czujemy się niezręcznie, gdy gubi fason. Czegoś w życiu trzeba się trzymać...

hasi
hasi

Śliczny zapach !
Ogólnie nie przepadam za białymi kwiatami, zazwyczaj kończy się podduszeniem i obietnicą 'nigdy więcej', ale tu wszystko jest tak znakomicie zmieszane, że z prawdziwą przyjemnością nosi mi się L'Instant.
Jest słodki, ciepły, ale z jakąś nutą orientu, która dodaje mu głębi. Pozostaje przy tym niezmiennie lekkim zapachem, idealnym zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście.
Roucel to jeden z moich ulubionych nosów i tu po raz kolejny pokazał wielką klasę.
Trwałość i projekcja dobre.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Instant de Guerlain Eau de Toilette marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Instant de Guerlain Eau de Toilette marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Organza Hermes Jour d'Hermes Cartier Le Baiser Du Dragon Chanel Allure Sensuelle Guerlain La Petite Robe Noir Guerlain Shalimar Kenzo Kenzo Amour Serge Lutens Ambre Sultan Prada Infusion d'Iris Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Elixir des Merveilles Calvin Klein Euphoria Cartier Baiser Vole Burberry London Yves Saint Laurent Belle d`Opium Chanel Chance Eau Tendre Cacharel Noa