Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Guerlain dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

miodowy
żółtych kwiatów

L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód, magnolia, irys, ambra, piżmo, jaśmin, cytryna i ylang-ylang.

Miód Magnolia Irys Ambra Piżmo Jaśmin Cytryna Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime by Guerlain.

L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Salvador Dali Givenchy Organza Indian Jasmin Gloria Vanderbilt Vanderbilt Celine Dion Always Belong NafNaf NafNaf Renato Balestra Diamante Menard L'eau de Kasaneka Aubusson Perlissima d`Aubusson Van Gils Her Aura by Night Gloria Vanderbilt Fatale Corine de Farme Samoa Modigliani Modigliani