Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Instant de Guerlain Guerlain dla kobiet

L'Instant de Guerlain Guerlain dla kobiet

Mam: 39 Miałem: 42 Chcę: 29 Ukochany zapach: 1

miodowy
L'Instant de Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia L'Instant de Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia L'Instant de Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia L'Instant de Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia L'Instant de Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia L'Instant de Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia

L'Instant de Guerlain marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Instant de Guerlain został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i czerwone jabłko; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang i magnolia; nutami bazy są piżmo, ambra, benzoes, wanilia i biały miód.

Bergamotka Mandarynka Czerwone jabłko

Irys Jaśmin Ylang-ylang Magnolia

Piżmo Ambra Benzoes Wanilia Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Instant de Guerlain by Guerlain.

L'Instant de Guerlain Eau de Toilette
Tiare Coconut
Cabotine Rosalie
Vanille Insensee

L'Instant de Guerlain Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Przepiękny, miodowo-waniliowy zapach. Słodki, otulający, kremowy i taki radosny. Ten ogrom białych kwiatów w połączeniu z ambrą i piżmem daje lekko orientalny charakter. Jednakże daleko mu do guerlainowskich kilerów typu Samsara czy Shalimar. To idealny zapach dla rozpoczynających swoją przygodę z Guerlain. Nosząc L`Instant czuję się spokojnie, wręcz błogo. Zapach bardzo komplementowany. Jest słodki ale nie męczący, nie drażni otoczenia. Trwałość bardzo dobra. Flakonik skromny ale elegancki. Uwielbiam!!!

tofik1984
tofik1984

Dla mnie te perfumy pachną typowo miodowo, białych kwiatów nie wyczuwam, za to intensywnie kojarzą się z dojrzałą brzoskwinią. Słotkie, otulające, bardzo przyjemne dla otoczenia. Mam sporo zapachów, ale te są zdecydowanie najczęściej komplemmentowane hm ... przez kobiety. Mają wyraźny ogon i są ogromnie trwałe. Kocham je.

Białe kwiaty utopione w kadzi pełnej miodu i wanilii, która pachnie bardziej jak waniliowe mydełko niż coś jadalnego. Zapach jest jednak mimo tych nut dość lekki i transparentny - aż za bardzo jak na mój gust.

Trwałość taka sobie - szybko znika z nadgarstków, ale jest bardzo delikatnie wyczuwalny przez większość dnia.

KasiaS
KasiaS

Nie wątpię, że do tego miodu zleci się mnóstwo pszczółek... Sama kiedyś poczuwszy to na przechodzącej uroczej małolatce miałam ochotę za nią pofrunąć niczym ten owadzik, wesoło pobzykując :), bo było to po prostu upajające doznanie - L'Instant kryje w sobie mnóstwo potencjalnego piękna i życzę wszystkim dziewczynom, żeby im się udało je odkryć i spożytkować w celach pszczelarskich.
Niestety, nosząc L'Instant na swojej własnej osobie, mam uczucie jakbym zjadła po kryjomu przed babcią za dużo surowego ciasta. Coś nie gra z tą słodyczą. W sumie nawet taka beznadziejna chińska podróbka pani domu jak ja wie, że do ciasta trzeba dodać szczyptę soli, i może właśnie tej szczypty czegoś, jakiegoś kontrapunktu, mi tu brakuje. Nawet taki megaulep jak L Lempickiej ma przeciwwagę w postaci soli, suchego nieśmiertelnika, wiercącego w nosie cynamonu... Tu natomiast wszystkie nuty są kapłanami w świątyni Miękkości i Słodyczy i ta rozkoszna, śmietankowa biel za bardzo zakleja mi usta i wypełnia przełyk.
Ale to ja. Wiem, że L'Instant potrafi być przepiękny, jest to bardzo dobry zapach, i choć nic może na to nie wskazuje, napisałam tę recenzję, żeby zachęcić do poznania go :)

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Jestem po uszy zakochana w L'Instant!!!
Kupilam w ciemno i troche drzalam, poniewaz nie raz juz ponioslam surowe konsekwencje zakupu zapachu, ktorego wczesniej nie wyprobowalam...
L'Instant jest elegancki, kremowy, cieply, przytulny, lekko slodkawy, waniliowo orientalny jak dla mnie.
Magnolia, jasmin, miod, wanilia....mmmm.....moze zabrzmi to banalnie ale zapach nieco przypomina mi aromat paczkow z rozanym nadzieniem, gdzie nuta wanilii miesza sie z aromatem kwiatow...
Pod koniec pachnie jak miseczka budyniu waniliowego skropionego swiezym miodem....
Idealny zapach na zime, nic, tylko psiknac sie L'Instant za uchem, owinac sie w kaszmirowy szal, i zasnac przy kominku odpoczywajac po ciezkim dniu.
Zapach rowniez swietnie przyda sie na wieczorne wyjscie, jesli preferujesz subtelna elegancje i dyskretny szyk ponad krzykliwa kiecke bez plecow ledwo zakrywajaca okolice intymne. Co to, to nie - bylaby to istna profanacja L'Instant
Jeden z niewielu zapachow ktory mnie faktycznie uspokaja, raczej niz pobudza!
Trwalosc i moc swietna! (EDP)
Buteleczka niezwykle skromna, acz ladna.
Polecam z cala odpowiedzialnoscia!!!

zielona
zielona

Jedno słowo, które w pełni oddaje charakter tego zapachu: śmietankowy.

Mimo zachwycającej mocy białych, "wieczorowych" kwiatów, L'Instant zachowuje czystość, spokój i kremową gładkość. Stapia się ze skórą i idealnie do niej przylega. Rozleniwia miękką słodyczą, zachowując mimo wszystko sporo orientalnej zmysłowości. Nic nie drażni. Nie znam drugiego takiego zapachu; żadna inna białopłatkowa kompozycja nie ma w sobie takiej białej lekkości i śmietankowej słodyczy.
Ach, no kocham go!

43.99 USD
L'instant De Guerlain by Guerlain EDT Spray 4.2 oz Tester for Men
L'instant De Guerlain by Guerlain EDT Spray 4.2 oz Tester for Men
47.99 USD
L'instant De Guerlain Extreme by Guerlain Eau de Parfum Spray 2.5 oz Tester for Men
Eau De Toilette 4.2oz
51.99 USD
L'instant De Guerlain by Guerlain EDT Spray 4.2 oz for Men
L'instant De Guerlain by Guerlain EDT Spray 4.2 oz for Men
FragranceX.com
52.19 USD
L'instant De Guerlain Extreme Cologne by Guerlain, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Men
52.99 USD
Guerlain L'Instant de Guerlain Eau De Parfum, 1.7 oz
StrawberryNET.com
Gift Set 1.7oz
116.50 USD
Guerlain L'Instant De Guerlain Travel Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 75ml 2.5oz Bag 3pcs
Sephora.com, Inc.
Sephora.com, Inc.
120.00 USD
Guerlain L'Instant de Guerlain 2.7 oz Eau de Parfum Spray
Guerlain L'Instant de Guerlain 2.7 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L'Instant de Guerlain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L'Instant de Guerlain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Instant de Guerlain marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Instant de Guerlain marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Alien Essence Absolue Paco Rabanne Ultraviolet Christian Dior Dune Guerlain La Petite Robe Noir Kenzo Kenzo Amour Bvlgari Jasmin Noir Givenchy Organza Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Saint Laurent Cinema Givenchy Ange ou Demon Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lalique Lalique Le Parfum Christian Dior Midnight Poison Prada Prada Candy Guerlain Samsara Eau de Parfum