Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

L'Instant d'un Ete pour Homme Guerlain dla mężczyzn

L'Instant d'un Ete pour Homme Guerlain dla mężczyzn

lekko korzenny

L'Instant d'un Ete pour Homme marki Guerlain to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. L'Instant d'un Ete pour Homme został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są neroli, grejpfrut, cytryna amalfi, lima, różowy pieprz, anyż gwiazdkowaty i elemi; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula i cedr virginia; nutami bazy są herbata, kakao i hibiskus.

Neroli Grejpfrut Cytryna Amalfi Lima Różowy pieprz Anyż gwiazdkowaty Elemi

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia

Herbata Kakao Hibiskus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Instant d'un Ete pour Homme by Guerlain.

L'Instant d'un Ete pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L'Instant d'un Ete pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L'Instant d'un Ete pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Instant d'un Ete pour Homme marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Instant d'un Ete pour Homme marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Karl Lagerfeld Jako Celine Fever pour Homme Paco Rabanne 1 Million Geoffrey Beene Bowling Green Serge Lutens Santal de Mysore MDCI Parfums Ambre Topkapi ScentStory 24 Rothenstein Pirates of Love Truefitt & Hill Trafalgar Peter Andre Conditional Romeo Gigli Laki SoOud Fam