Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Instant d'Un Ete Guerlain dla kobiet

L'Instant d'Un Ete Guerlain dla kobiet

żółtych kwiatów

L'Instant d'Un Ete marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Instant d'Un Ete został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut i gorzka pomarańcza; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i magnolia; nutami bazy są piżmo, benzoes i wanilia.

Grejpfrut Gorzka pomarańcza

Jaśmin Ylang-ylang Magnolia

Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Instant d'Un Ete by Guerlain.

L'Instant d'Un Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L'Instant d'Un Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L'Instant d'Un Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Instant d'Un Ete marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Instant d'Un Ete marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Extraordinary Roberto Cavalli Serpentine Nikos Sculpture O Boticario Lily Essence Aubusson Perle d`Aubusson Andy Warhol Pop pour Femme Agustin Davila Agustin Davila for Women Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Pussy Deluxe Showcat Lulu Guinness Pink Pearls Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Jeanne Arthes Love Generation Rock