Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Instant d'Un Ete Guerlain dla kobiet

L'Instant d'Un Ete Guerlain dla kobiet

żółtych kwiatów

L'Instant d'Un Ete marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Instant d'Un Ete został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut i gorzka pomarańcza; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i magnolia; nutami bazy są piżmo, benzoes i wanilia.

Grejpfrut Gorzka pomarańcza

Jaśmin Ylang-ylang Magnolia

Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Instant d'Un Ete by Guerlain.

L'Instant d'Un Ete Recenzje Perfum

L'Instant d'Un Ete by Guerlain 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L'Instant d'Un Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L'Instant d'Un Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Instant d'Un Ete marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Instant d'Un Ete marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Matsuri Giorgio Armani Armani Code Sheer Al-Rehab Balkis Jesus Del Pozo Halloween Tropical Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Floris Zinnia Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Xerjoff Dhajala Boadicea the Victorious Elegant Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender Guerlain Shalimar Black Mystery 2007