Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

L’Homme Ideal Cologne Guerlain dla mężczyzn

migdałowy
orzechowy
L’Homme Ideal Cologne Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

L’Homme Ideal Cologne marki Guerlain to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L’Homme Ideal Cologne został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka, grejpfrut i różowy pieprz; nutami serca są migdał i neroli; nutami bazy są wetyweria i białe piżmo.

Pomarańcza Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz

Migdał Neroli

Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Homme Ideal Cologne by Guerlain.

Aqua Earth Homme

L’Homme Ideal Cologne Recenzje Perfum

Marcin__
Marcin__

Chciałbym zacząć od tego, że nie rozumiem (i nigdy nie zrozumiem) sensu wycofania świetnych Guerlain Homme i Homme L'Eau i zastąpienia ich "tym czymś".

Ideal Cologne sam w sobie nie jest brzydki, jest po prostu lżejszą wersją ulepkowatego Ideal, wciąż z mocno zaznaczonym akcentem migdałów.

Na lato z całą pewnością się nie nadaje. Jeśli już, to na jesień, wiosnę i może na cieplejszą zimę.

Trwałość wynosi ok. 7-8h, projekcja jest słaba, po zwiększonej aplikacji - średnia.

L’Homme Ideal Cologne by Guerlain 3.67 out of 5 based on 16 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L’Homme Ideal Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L’Homme Ideal Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Homme Ideal Cologne marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Homme Ideal Cologne marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Grey Vetiver Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Prada Infusion d`Homme Yves Saint Laurent L'Homme Creed Aventus Kenzo Kenzo Homme Night Oriflame Sir Avebury Bvlgari Bvlgari Extreme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Christian Dior Dior Homme Parfum Lalique Hommage a L'Homme Gucci Gucci pour Homme L`Occitane en Provence Eau des Baux Zirh Ikon Alfred Dunhill Icon Cartier Declaration