Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

L’Homme Ideal Cologne Guerlain dla mężczyzn

L’Homme Ideal Cologne Guerlain dla mężczyzn

migdałowy
L’Homme Ideal Cologne Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

L’Homme Ideal Cologne marki Guerlain to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L’Homme Ideal Cologne został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka, grejpfrut i różowy pieprz; nutami serca są migdał i neroli; nutami bazy są wetyweria i białe piżmo.

Pomarańcza Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz

Migdał Neroli

Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Homme Ideal Cologne by Guerlain.

Aqua Earth Homme

L’Homme Ideal Cologne Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Klasyczne Ideal nie jest jakimś cudem, ale ten tu Cologne jest jeszcze gorszy.Do słodkiego,migdałowo-kremowego ulepka dodano cytrusy. Początek jest nawet fajny, dość mocny i cytrusowy,ale im dłużej czekamy tym gorzej z zapachem. Zapach napewno jak zauważył Marcin nie nadaje się na lato,wiosna temperatury ok.15-18 st.C. Szkoda, mogło być lepiej, fajny flakon szybko wędruje w świat. Na jakiś czas mam dość marki Guerlain. Coraz gorzej wychodzi im produkcja zapachów.

2017
Marcin__
Marcin__

Chciałbym zacząć od tego, że nie rozumiem (i nigdy nie zrozumiem) sensu wycofania świetnych Guerlain Homme i Homme L'Eau i zastąpienia ich "tym czymś".

Ideal Cologne sam w sobie nie jest brzydki, jest po prostu lżejszą wersją ulepkowatego Ideal, wciąż z mocno zaznaczonym akcentem migdałów.

Na lato z całą pewnością się nie nadaje. Jeśli już, to na jesień, wiosnę i może na cieplejszą zimę.

Trwałość wynosi ok. 7-8h, projekcja jest słaba, po zwiększonej aplikacji - średnia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L’Homme Ideal Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L’Homme Ideal Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Homme Ideal Cologne marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Homme Ideal Cologne marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d`Homme Alfred Dunhill Icon Gucci Gucci Pour Homme II Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Rocher Cuir Vetiver Lalique Hommage a L'Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent L'Homme Guerlain L’Homme Ideal Tom Ford Grey Vetiver Guerlain Guerlain Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Christian Dior Eau Sauvage Cologne Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Christian Dior Dior Homme Kenzo Kenzo Homme Night L`Occitane en Provence Eau des Baux