Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

L’Abeille de Guerlain Guerlain dla kobiet

L’Abeille de Guerlain Guerlain dla kobiet

miodowy
L’Abeille de Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia

L’Abeille de Guerlain marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. L’Abeille de Guerlain został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, korzeń irysa, bez, mimoza, biały miód i winogrona.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Korzeń irysa Bez Mimoza Biały miód Winogrona

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Abeille de Guerlain by Guerlain.

L’Abeille de Guerlain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L’Abeille de Guerlain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L’Abeille de Guerlain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Abeille de Guerlain marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Abeille de Guerlain marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Van Cleef & Arpels Murmure Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Prada No2 Oeillet Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Novae Plus Pearl Pink L`Erbolario Fioriscuri Worth Dans la Nuit O Boticario Royalty Cuba Paris Cuba Jungle Snake Ulric de Varens Chic Issime Jeanne Arthes Boum Savon