Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

L’Abeille de Guerlain Guerlain dla kobiet

L’Abeille de Guerlain Guerlain dla kobiet

miodowy
L’Abeille de Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia

L’Abeille de Guerlain marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. L’Abeille de Guerlain został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, korzeń irysa, bez, mimoza, biały miód i winogrona.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Korzeń irysa Bez Mimoza Biały miód Winogrona

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Abeille de Guerlain by Guerlain.

L’Abeille de Guerlain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L’Abeille de Guerlain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L’Abeille de Guerlain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Abeille de Guerlain marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Abeille de Guerlain marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Heure Exquise Antonio Puig Barbie Blue Bond No 9 Madison Soiree Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Ralph Lauren Romance Tender Notes Adidas Adidas Woman Citrus Energy Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Ben Sherman Live Forever Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive By Kilian Love and Tears Guerlain Idylle Eau de toilette Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus