Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

L’Abeille de Guerlain Guerlain dla kobiet

L’Abeille de Guerlain Guerlain dla kobiet

miodowy
L’Abeille de Guerlain Guerlain dla kobiet Zdjęcia

L’Abeille de Guerlain marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. L’Abeille de Guerlain został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, korzeń irysa, bez, mimoza, biały miód i winogrona.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Korzeń irysa Bez Mimoza Biały miód Winogrona

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Abeille de Guerlain by Guerlain.

L’Abeille de Guerlain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain L’Abeille de Guerlain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain L’Abeille de Guerlain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Abeille de Guerlain marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Abeille de Guerlain marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Giselle Oscar de la Renta Oscar Violet Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 Campos de Ibiza Jazmin Benetton Benetton Pure Sport Women Guerlain Lights Of Champs-Elysees Liz Claiborne Liz Claiborne La Perla J`Aime Les Fleurs Jardin de France Eau nacree Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Alta Moda Real