Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Insolence Shimmering Edition Guerlain dla kobiet

Insolence Shimmering Edition Guerlain dla kobiet

Insolence Shimmering Edition marki Guerlain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Insolence Shimmering Edition został wydany w 2008 roku. Insolence Shimmering Edition stworzyli Maurice Roucel i Sylvaine Delacourte. Nutami głowy są malina, bergamotka, czerwone jagody i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, fiołek i róża; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i Żywice.

Malina Bergamotka Czerwone jagody Cytryna

Kwiat pomarańczy Fiołek Róża

Irys Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insolence Shimmering Edition by Guerlain.

Insolence Shimmering Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Insolence Shimmering Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Insolence Shimmering Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insolence Shimmering Edition marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insolence Shimmering Edition marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Summer Moon Alfred Sung Bijou Victoria`s Secret Dream Angels Desire Dzintars Pergolese Elizabeth Arden Red Door Shimmer Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Miya Shinma Sakura O Boticario Linda Victoria`s Secret Pure Seduction Marbert Scarf Taormina Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Des Filles a la Vanille Je T'aime