Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Insolence Eau Glacee Guerlain dla kobiet

Insolence Eau Glacee Guerlain dla kobiet

Insolence Eau Glacee Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Insolence Eau Glacee marki Guerlain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Insolence Eau Glacee został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielone jabłko, cytrusy, czerwone jagody, irys i fiołek.

Zielone Jabłko Cytrusy Czerwone jagody Irys Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insolence Eau Glacee by Guerlain.

Burberry Brit Rhythm for Women
Insolence Eau de Parfum
Insolence

Insolence Eau Glacee Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Zaskoczenie - flankier pachnie mocniej od poprzednika, oryginalnego Insolence (porównuję z edp i edt). Insolence Eau Glacee jest ostrzejszy i bardziej chemiczny. Tak zwane "zielone jabłko" to nuta o sile wiertarki udarowej Bosch. Najbardziej nieprzyjemnym jej składnikiem jest "sprytnie" ukryta tuberoza (proszę mi wierzyć, mam na nią nosa jak policyjny pies na narkotyki). Jest jej trochę (a raczej molekuły tuberozopodobnej) i w oryginale, ale tam jest ładnie zmiksowana i ociepla fiołka, wysładza. Tutaj niestety wybija się z miksu i się kwasi, staje się metaliczna, jak w Mahorze, Poeme, Blonde, Chloe i innych tuberozowych kilerach.

go_go_yubari
go_go_yubari

Nie wiem na ile sugeruję się nazwą, a na ile twórcy faktycznie udało się oddać mroźny, lodowy efekt - coś w tym jednak jest. Na tyle, że używam tych perfum jedynie w ciepłe wiosenne i letnie dni, inaczej czułabym się nie swojo, mroźnie.

Perfumy pachną jak wyjęty z zamrażalnika silnie perfumowany fiołkami puder, którym ktoś sypnął nam w twarz. Czasem gdzieś z oddali wyłoni się irys, niemniej jednak pudrowy fiołek morderca wyraźnie dominuje nad tym zapachem. Na mojej skórze Insolence Eau Glacee jest bardzo liniowe. Zapach jest słodki, ciężki, ale ma w sobie coś niezwykłego - może właśnie ten lodowy powiew, który sprawia, że wyróżniają się tle innych fiołkowych, podobnych do siebie perfum.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Insolence Eau Glacee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Insolence Eau Glacee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insolence Eau Glacee marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insolence Eau Glacee marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Prada Infusion d'Iris Britney Spears Midnight Fantasy Lancome La Nuit Tresor Narciso Rodriguez Narciso Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Oriflame Nomadic Estée Lauder Sensuous Noir Van Cleef & Arpels Feerie Versace Crystal Noir Guerlain Insolence Eau de Parfum Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler Alien Essence Absolue Nina Ricci Ricci Ricci Oriflame Amber Elixir Giorgio Armani Acqua di Gio Nina Ricci Nina Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Saint Laurent Baby Doll Christian Dior Dior Addict