Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Idylle Love Blossom Guerlain dla kobiet

Idylle Love Blossom Guerlain dla kobiet

Idylle Love Blossom Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Idylle Love Blossom marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Idylle Love Blossom został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są miód, bez i zielone liście; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Miód Bez Zielone liście

Jaśmin Róża

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Idylle Love Blossom by Guerlain.

Idylle Love Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Idylle Love Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Idylle Love Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Idylle Love Blossom marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Idylle Love Blossom marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Perry Ellis 360° Red Emanuel Ungaro Apparition Sky Pupa Very Flower Iris Lorenzo Villoresi Donna Carolina Herrera Flore Stella McCartney Stella Sheer 2009 GianMarco Venturi Woman Acorelle R de Rose Profumum Roma Ninfea Kenzo Eau de Fleur de Yuzu Smell Bent Bollywood or Bust