Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Idylle Love Blossom Guerlain dla kobiet

Idylle Love Blossom Guerlain dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Idylle Love Blossom Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Idylle Love Blossom marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Idylle Love Blossom został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są miód, bez i zielone liście; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Miód Bez Zielone liście

Jaśmin Róża

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Idylle Love Blossom by Guerlain.

Idylle Love Blossom Recenzje Perfum

guest_
guest_

Trudno go zdobyc,jeszcze trudniej znalezc tester.W koncu zamowilam przez internet w ciemno (skusila mnie promocyjna cena).W razie czego oddam Mamie-pomyslalam.Spryskalam skore i przepadlam.Zapach ogrodu w gorace popoludnie. Intensywny,cieply i przyjemny dla mojego noska.Sliczna butelka.Dlugo utrzymuje sie na skorze i jeszcze dluzej na ubraniach.Napewno bede uzywac w jesienne dni gdyz daje mi zludzenie "miekkiego sweterka" na ciele.Musze tylko zaopatrzyc sie w zapas gdyz wyczytalam ze to wersja limitowana.Coz,na bledach czlowiek sie uczy (tak tak,raz przegapilam wycofanie ulubionego zapachu).Moj facet twierdzi ze to najladniejszy zapach w mojej aktualnej kolekcji!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Idylle Love Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Idylle Love Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Idylle Love Blossom marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Idylle Love Blossom marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella 2006 Carla Fracci Giselle Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Ghost Ghost Summer Dream Mariella Burani Amuleti Esteban Angelic Flower Bijan DNA Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena DSH Perfumes Something Blue DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Demeter Fragrance Heather