Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Idylle Love Blossom Guerlain dla kobiet

Idylle Love Blossom Guerlain dla kobiet

Idylle Love Blossom Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Idylle Love Blossom marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Idylle Love Blossom został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są miód, bez i zielone liście; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Miód Bez Zielone liście

Jaśmin Róża

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Idylle Love Blossom by Guerlain.

Idylle Love Blossom Recenzje Perfum

Idylle Love Blossom by Guerlain 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Idylle Love Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Idylle Love Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Idylle Love Blossom marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Idylle Love Blossom marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Le Jasmin Liz Claiborne Bora Bora Lalique Flora Bella Agatha Ruiz de la Prada Flor Lise Watier Desirable Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Seven Skies Belle Histoire Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Tsi-La Organic Kizes Avon 5th Avenue Saffron James Le'a