Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Idylle Eau de toilette Guerlain dla kobiet

Idylle Eau de toilette Guerlain dla kobiet

Idylle Eau de toilette Guerlain dla kobiet Zdjęcia Idylle Eau de toilette Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Idylle Eau de toilette marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Idylle Eau de toilette został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, róża, konwalia, bez i piwonia.

Piżmo Jaśmin Róża Konwalia Bez Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Idylle Eau de toilette by Guerlain.

Narciso Rodriguez L'Eau For Her
Comme une Evidence

Idylle Eau de toilette Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

Oh Idylle.... Jako fanka zapachow cieplych i slodkawych, przeciwniczka jasminu i bialych kwiatow powinnam Idylle nienawidziec nienawiscia dozgonna, a jednak ja uwielbiam!
To chyba jedyne czysto kwiatowe perfumy w mojej kolekcji, w ktorych na dodatek jasmin i konwalia graja glowne skrzypce. Idylle jakims cudem nie powoduje u mnie natychmiastowego bolu glowy. Jasmin w Idylle nie jest mdly, jest za to rzeski, prawie metaliczny. Te perfumy pachna bardzo elegancko i... zimno - to elegancka kobieta, ktora trzyma wszystkich na dystans.

Idylle utrzymuje sie na mojej skorze bardzo dlugo - ok. 10 godzin i jest caly czas wyczuwalny.

Joskelyn
Joskelyn

Moja miłość do tego zapachu jest jakims objawem dążenia do samodestrukcji. "Idylle" to połączenie najpiekniejszych dla mnie zapachów kwiatow - bzy, piwonie, konwalie, róże, jaśmin - uzytych w takich ilosciach, bez zadnego przelamania, ożywienia, ze tworzą piorunujacą, duszną mieszankę. Zapach drażni, mdli, powoduje zawroty glowy, unosi sie wciaz wokół, wiruje, nie daje odetchnać... A cała ta irytacja i nienawisc do niego sprawiają, ze nie umiem sie go pozbyc i od niego oderwać. Jest jak najgorszy narkotyk - wyniszcza, męczy, zabija - ale przy tym piekielnie uzależnia. Jest zły, lodowaty, zimny, daleki, kojarzy się ze śmiercią, z pogrzebem. Dlatego nie do końca czuje, ze do mnie pasuje, ale nie umiem przestac nim pachniec :)

amanda
amanda

Początek mało mnie zachęcił
Pierwsze wrażenie to zbyt duża ilość bzu z jaśminem i piżma,
które daje odczucie zbyt intensywnej trochę mdlącej kwiatowej kompozycji z wrażeniem przykurzenia , czegoś wyleżałego czasowo .
W dość nawet krótkim czasie zapach jednak otwiera się jak kwiaty swe kielichy w stronę promieni słonecznych tak Idylle stapiając się z ciepłem mojej skóry daje miękki i subtelny zapach różany .
Róże jednak to taka dochodząca woń z oddali , która przyjemnie acz bardzo łagodnie łechce moje nozdrza.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Idylle Eau de toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Idylle Eau de toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Idylle Eau de toilette marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Idylle Eau de toilette marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Estée Lauder Pleasures Chloe Love Calvin Klein Eternity Yves Saint Laurent Saharienne Michael Kors Michael Giorgio Armani Emporio Armani Lei Hermes Le Jardin de Monsieur Li Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior J`Adore Voile de Parfum Guerlain La Petite Robe Noir Versace Vanitas Gucci Gucci Rush Versace Versace Bottega Veneta Knot Bvlgari Jasmin Noir Chanel Coco Noir Yves Saint Laurent Belle d`Opium Lancome Miracle Stella McCartney Stella